Oda dziś do 14 października (lub do wyczerpania zapasów) macie niezwykłą okazję na kupienie każdego rocznika wódki Carpatia w obniżonej cenie!

To limitowane butelki wyjątkowej wódki, która już zyskała wartość kolekcjonerską.

W tym tygodniu zapłacicie za nią 249 zł zamiast 299 zł!

Więcej o samej wódce

Carpatia Vintage to wyjątkowe dzieło stworzone przez Polmos Bielsko-Biała zgodnie z ponad pięćsetletnią tradycją ? starzona w dębowych beczkach wódka o pięknym, bursztynowym kolorze i głębi smaku. Powstała dzięki najwyżej jakościdestylatowi z surówki żytniej maderyzowanej, który przez kilkanaście lat dojrzewał w dębowych beczkach.

Każda butelka kryje w sobie wyjątkową historię ? ręcznie numerowane i podpisane karafki zamknięte są w eleganckich, dębowych skrzynkach, podkreślających tradycyjną metodę tworzenia trunku.

Kolejne roczniki Carpatii Vintage powstawały w limitowanych ilościach, co do prestiżowego wyglądu i wyjątkowości procesu tworzenia dodaje również wartość kolekcjonerską.

CO NAS WYRÓŻNIA?

Carpatia Vintage to zdecydowanie coś więcej niż piękne opakowanie. Mającykorzenie ponad pięć wieków temu rytuał tworzenia starki sprawia, że Carpatia Vintage jest produktem wyjątkowym, silnie związanym z polską tradycją szlachecką. Proces jej tworzenia i dojrzewania daje w efekcie niepowtarzalną jakość i wyjątkowy smak.

JAKOŚĆ PRZEDE WSZYSTKIM

Do stworzenia destylatu, będącego podstawą tego szlachetnego ze wszech miar trunku, używamy wyłącznie najlepszej jakości polskiego żyta. Starannie selekcjonowane ziarna, poddane fermentacji i destylacji, zamykamy w dębowychbeczkach, w których leżakują przez kilkanaście lat, dojrzewając i nabierając głębi smaku i niezwykłej, bursztynowej barwy. Proces dojrzewania Carpatii jest zbliżony do procesu dojrzewania szkockiej whisky.

UNIKALNOŚĆ
Carpatia Vintage dostępna jest w limitowanych rocznikach 1996, 1997, 1998, 1999. Poszczególne roczniki, choć zbliżone główną nutą smakową, różnią się dzięki długości dojrzewania w dębowych beczkach. Każda butelka numerowana jest ręcznie, co zwiększa tylko jej unikalność i nadaje Carpatii również wartość kolekcjonerską.

WARTOŚĆ I ELEGANCJA

Najwyższej klasy trunek i jego wyjątkowe opakowanie sprawiają, że Carpatia Vintage nadaje się zarówno na prezent, jak i na specjalne okazje ? idealny, by uczcić najważniejsze chwile, zupełnie jak pięć wieków temu.

ABV: 40% Pojemność: 700 ml

Carpatia Vintage 1996 jest do kupienia w naszym sklepie online:https://premiumspirits.pl/product/carpatia-vintage-1996/embed/#?secret=BhRrSkzVrOCarpatia Vintage ? Okazja cenowa!

POLECAMY:

Po alkohol na Twoje wesele zapraszamy na www.wodkanawesela.pl

Po zestawy prezentowe dla Twojej firmy i klientów zapraszamy na www.prezentujemylepiej.pl www.swiatecznepaczki.pl

Po modne ubrania i czapki z daszkiem zapraszamy na http://www.lovemyself.pl