Premium Spirits

Prawdziwa gratka dla miłośników gali KSW – limitowana edycja whisky Friendly Hook KSW. To doskonały kompan podczas męskich spotkań i idealny towarzysz do oglądania walk KSW.

whisky ksw
whisky KSW

Whisky blended. Stworzona z kompozycji wielu pojedynczych whisky słodowych i zbożowych. Najmłodszy ze składników nabierał swojego charakteru podczas ponad trzyletniego dojrzewania w dębowych beczkach. Część whisky wykorzystana do tego produktu mieszanej leżakowała w niezwykle unikalnych, nowych beczkach z białego dębu amerykańskiego, mającego mocny wpływ na charakter naszej whisky.

Spotkanie przy whisky to okazja do wymiany poglądów w atmosferze spokoju i relaksu. To zaproszenie do zamkniętego świata, w którym liczą się nasi rozmówcy i ich wartości. Nie bez przyczyny whisky jest także doskonałym prezentem. Podarowanie bądź otrzymanie wysokiej jakości alkoholu pokazuje, jak wysoko cenimy sobie relację z drugim człowiekiem.

Męskie doświadczenie

Whisky to trunek dla ludzi wymagających, pragnących od życia nie kompromisów, a złotych środków, zapewniających harmonię. Docenią ją mężczyźni, którym nieobce są towarzyskie i zawodowe spotkania oraz długie rozmowy na istotne tematy.

Your email address will not be published.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our polityka prywatności.