NOWOŚĆ sklepie Premium

Wyobraź sobie rosyjską wódkę klasy Premium, która ceremonialnie kołysze się w rytm nadawany jej wodom przez królewskiego jesiotra… Brzmi jak opowieść z magicznej krainy? Zanurz się w jej historii i poczuj ten wyjątkowy smak…

Wódka Beluga to marka numer jeden w Rosji zarówno w segmencie Premium jak i super Premium. Wytwarzana jest w zacisznym zakątku Syberii, gdzie brak jest jakichkolwiek obiektów przemysłowych w promieniu 300 km sprawia to, że finalny produkt jest wyjątkowo czysty i bezpieczny. Produkcja jest unikatowa, zbliżona bardzo sposobem do whisky.

Wykorzystuje się tu bowiem słód, czyli pełne ziarna zbóż, a konkretnie pszenicy, które uprzednio namoczone zaczynają kiełkować, otwierając tym samym dostęp do magazynu skrobi. Dalej następuje ich suszenie , aby proces kiełkowania zatrzymać, mielenie, zalewanie gorącą wodą w celu uaktywnienia enzymów, które zamieniają skrobię w cukier. Po fermentacji i destylacji otrzymujemy naturalny przyjazny środowisku produkt, pozbawiony jakichkolwiek syntetycznych czy modyfikowanych genetycznie dodatków. Użycie do produkcji właśnie słodu sprawia, że wódka Beluga posiada miękki, pełen harmonii smak, pozbawiony uczucia palenia, bogaty w aromaty i słodki finisz. Dodatkowymi składnikami używanymi do produkcji, sprawiającymi, że wódka Beluga tak gładko smakuje są: ekstrakt ostu, syrop cukrowy, miód, wanilia oraz płatki owsiane. Te ziołowe ekstrakty używane są dla obniżenia szkodliwego oddziaływania wódki na organizm człowieka, zniwelowania uczucia pieczenia oraz złagodzenia finalnego smaku. Gotowy produkt przed butelkowaniem zostaje poddany leżakowaniu przez okres 30 dni , aby wódka Beluga ?uspokoiła się? i odpoczęła, dając pełną satysfakcję konsumentom. Obecnie eksportowana do niemalże 50 krajów na świecie.

Wódka Beluga Noble 0,7l, to wódka klasy premium, produkowana w destylarni w Mariinsk ze 100 letnią tradycją.  Słód Belugi produkowany jest wyłącznie metodą naturalnego procesu. Dlaczego ta wódka jest tak kosztowna, ponieważ, jest to czasochłonny i kosztowny proces produkcyjny. Beluga do łagodny i wysublimowany smaku zawdzięczamy trzykrotnej destylacji oraz owsa i miodu.

Wersja 6L: https://premiumspirits.pl/…/beluga-noble-vodka-40…/…

Wersja 3L: https://premiumspirits.pl/…/beluga-noble-vodka-40…/…