Premium Spirits

jack Daniels 0,7l

Whisky Jack Daniels Old No. 7 jest najpopularniejszą amerykańską Tennessee whiskey, która jest produkowana od 1866 roku, kiedy to Jasper „Jack” Daniel postanowił stworzyć swój trunek. Zacier do whiskey składa się z kukurydzy, żyta i jęczmienia. Destylat jest filtrowany przez około 10 dni przez 3-metrową warstwę klonowego węgla drzewnego, co nadaje whiskey łagodny smak. Następnie whiskey leżakuje w ręcznie robionych, opalanych dębowych beczkach przez około 4-6 lat.

Ze względu na swoją wysoką jakość i uniwersalny smak, to niezmiennie jedna z najczęściej kupowanych whisky z naszego portfolio. Właśnie dlatego postanowiliśmy podziękować naszym klientom i specjalnie dla nich przygotowaliśmy okazję premium na whisky Jack Daniels w optymalnej pojemności 0,7l. Aktualnie możecie ją kupić w cenie półlitrowej butelki, czyli za 69,90 zł.

Whisky Jack Daniels to idealny towarzysz letnich spotkań takich jak grille, garden party, czy domówki w gronie znajomych. Najczęstsze propozycje podania to wersja saute na kostkach lodu lub w formie drinka z colą. Ta whisky jest także najpopularniejszym wyborem w kategorii wesel. Przyszli nowożeńcy także stawiają na najbardziej ekonomiczną pojemność 0,7 lub wersje 3l na wygodnej kołysce, która nie tylko wygląda bardzo atrakcyjnie, urozmaica weselną zabawę, a także pozwala wielu osobom rozkoszować się tym doskonałym trunkiem.

Jack Daniels i to właśnie w pojemności 0,7 jest także cenionym i bardzo popularnym prezentem z okazji urodzin, rocznicy lub ważnego jubileuszu. Właśnie dlatego poza wersją solo, stworzyliśmy piękne zestawy prezentowe, których sercem jest owa butelka whisky. Historia i popularność tej marki sprawiła, że poza alkoholem, powstały także inne produkty brandowane logo Jack Daniels np. czekolady, mini czekoladki lub puszki z gotowym drinkiem na bazie tej whisky w stylu take away. Kilka propozycji zestawów z whisky Jack Daniels znajdziecie w naszej zakładce Box Boutique lub na stronie www.prezentujemylepiej.pl

To doskonały moment aby uzupełnić swój barek lub zaplanować prezent dla kogoś bliskiego i skorzystać z mega korzystnej okazji Premium – Kup pojemność 0,7 w cenie 0,5 i zyskaj 0,2 l GRATIS!

Your email address will not be published.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our polityka prywatności.