Whisky Jack Daniels Old No. 7 jest najpopularniejszą amerykańską Tennessee whiskey, która jest produkowana od 1866 roku, kiedy to Jasper ?Jack? Daniel postanowił stworzyć swój trunek. Zacier do whiskey składa się z kukurydzy, żyta i jęczmienia. Destylat jest filtrowany przez około 10 dni przez 3-metrową warstwę klonowego węgla drzewnego, co nadaje whiskey łagodny smak. Następnie whiskey leżakuje w ręcznie robionych, opalanych dębowych beczkach przez około 4-6 lat.

Ze względu na swoją wysoką jakość i uniwersalny smak, to niezmiennie jedna z najczęściej kupowanych whisky z naszego portfolio. Właśnie dlatego postanowiliśmy podziękować naszym klientom i specjalnie dla nich przygotowaliśmy okazję premium na whisky Jack Daniels w optymalnej pojemności 0,7l. Aktualnie możecie ją kupić w cenie półlitrowej butelki, czyli za 69,90 zł.

Whisky Jack Daniels to idealny towarzysz letnich spotkań takich jak grille, garden party, czy domówki w gronie znajomych. Najczęstsze propozycje podania to wersja saute na kostkach lodu lub w formie drinka z colą. Ta whisky jest także najpopularniejszym wyborem w kategorii wesel. Przyszli nowożeńcy także stawiają na najbardziej ekonomiczną pojemność 0,7 lub wersje 3l na wygodnej kołysce, która nie tylko wygląda bardzo atrakcyjnie, urozmaica weselną zabawę, a także pozwala wielu osobom rozkoszować się tym doskonałym trunkiem.

Jack Daniels i to właśnie w pojemności 0,7 jest także cenionym i bardzo popularnym prezentem z okazji urodzin, rocznicy lub ważnego jubileuszu. Właśnie dlatego poza wersją solo, stworzyliśmy piękne zestawy prezentowe, których sercem jest owa butelka whisky. Historia i popularność tej marki sprawiła, że poza alkoholem, powstały także inne produkty brandowane logo Jack Daniels np. czekolady, mini czekoladki lub puszki z gotowym drinkiem na bazie tej whisky w stylu take away. Kilka propozycji zestawów z whisky Jack Daniels znajdziecie w naszej zakładce Box Boutique lub na stronie www.prezentujemylepiej.pl

To doskonały moment aby uzupełnić swój barek lub zaplanować prezent dla kogoś bliskiego i skorzystać z mega korzystnej okazji Premium – Kup pojemność 0,7 w cenie 0,5 i zyskaj 0,2 l GRATIS!