Carpatia Vintage to wyjątkowe dzieło stworzone przez Polmos Bielsko-Biała zgodnie z ponad pięćsetletnią tradycją ? starzona w dębowych beczkach wódka o pięknym, bursztynowym kolorze i głębi smaku. Powstała dzięki najwyżej jakościdestylatowi z surówki żytniej maderyzowanej, który przez kilkanaście lat dojrzewał w dębowych beczkach.

Każda butelka kryje w sobie wyjątkową historię ? ręcznie numerowane i podpisane karafki zamknięte są w eleganckich, dębowych skrzynkach, podkreślających tradycyjną metodę tworzenia trunku.

Kolejne roczniki Carpatii Vintage powstawały w limitowanych ilościach, co do prestiżowego wyglądu i wyjątkowości procesu tworzenia dodaje również wartość kolekcjonerską.

CARPATIA VINTAGE ? CO NAS WYRÓŻNIA?

Carpatia Vintage to zdecydowanie coś więcej niż piękne opakowanie. Mającykorzenie ponad pięć wieków temu rytuał tworzenia starki sprawia, że Carpatia Vintage jest produktem wyjątkowym, silnie związanym z polską tradycją szlachecką. Proces jej tworzenia i dojrzewania daje w efekcie niepowtarzalną jakość i wyjątkowy smak.

JAKOŚĆ PRZEDE WSZYSTKIM

Do stworzenia destylatu, będącego podstawą tego szlachetnego ze wszech miar trunku, używamy wyłącznie najlepszej jakości polskiego żyta. Starannie selekcjonowane ziarna, poddane fermentacji i destylacji, zamykamy w dębowychbeczkach, w których leżakują przez kilkanaście lat, dojrzewając i nabierając głębi smaku i niezwykłej, bursztynowej barwy. Proces dojrzewania Carpatii jest zbliżony do procesu dojrzewania szkockiej whisky.

UNIKALNOŚĆ
Carpatia Vintage dostępna jest w limitowanych rocznikach 1996, 1997, 1998, 1999. Poszczególne roczniki, choć zbliżone główną nutą smakową, różnią się dzięki długości dojrzewania w dębowych beczkach. Każda butelka numerowana jest ręcznie, co zwiększa tylko jej unikalność i nadaje Carpatii również wartość kolekcjonerską.

WARTOŚĆ I ELEGANCJA

Najwyższej klasy trunek i jego wyjątkowe opakowanie sprawiają, że Carpatia Vintage nadaje się zarówno na prezent, jak i na specjalne okazje ? idealny, by uczcić najważniejsze chwile, zupełnie jak pięć wieków temu.

ABV: 40% Pojemność: 700 ml

Carpatia Vintage 1996 jest do kupienia w naszym sklepie online:

Carpatia Vintage – Okazja cenowa!

POLECAMY:

Po alkohol na Twoje wesele zapraszamy na www.wodkanawesela.pl

Po zestawy prezentowe dla Twojej firmy i klientów zapraszamy na www.prezentujemylepiej.pl www.swiatecznepaczki.pl

Po modne ubrania i czapki z daszkiem zapraszamy na http://www.lovemyself.pl