Wódka U’Luvka – OKAZJA PREMIUM: Aby przybliżyć Wam świat alkoholi Premium, wprowadziliśmy cykl OKAZJA PREMIUM, w ramach którego możecie kupić wybrane w danym momencie alkohole w obniżonych cenach.

Aktualnie postawiliśmy na wódka U’LUVKA. Dlaczego? Jest to jedna z najczęściej kupowanych wódek z naszego portfolio. Chcemy wychodzić na przeciw potrzebom naszych klientów i celebrować z nimi wyjątkowe chwile, wyjątkowymi alkoholami.

wódka U’LUVKA gift set z kieliszkami

Właśnie dlatego od dzisiaj do 12 września wyjątkowy Gift Set z U’Luvka Vodka Poland i unikalnymi kieliszkami w niepowtarzalnym kształcie kupicie w okazyjnej cenie 199 zł zamiast 229 zł!
??https://premiumspirits.pl/…/vodka-uluvka-signature…/…

A teraz trochę o samej wódce i o tym dlaczego warto jej spróbować!

U’luvka to w 100% polska wódka, która przechodzi potrójny proces destylacji, dzięki któremu osiąga czystość, siłę i gładkość, zachowując przy tym niesamowity charakter i głębię smaku.

Destylowana jest w małych partiach z najlepszego polskiego żyta, pszenicy, jęczmienia i owsa. Posiada czysty i świeży zapach z wyczuwalnymi nutami kwiatów. Charakteryzuje się maślanym, lekko kremowym i delikatnie anyżowym smakiem.

Uluvka to jedna z najbardziej ekskluzywnych i szlachetnych polskich wódek, które podbiły świat. Eksportowana jest do USA i Wielkiej Brytanii. Pomimo, iż produkowana jest w Polsce jej osiągalność w sklepach na naszym rynku jest niewielka, a my postanowiliśmy ułatwić Wam zakup z wygodną dostawą do domu i w niskiej cenie!


Historia Uluvki sięga XVII wieku. Butelka przypomina charakterystyczną dla tamtych czasów szklankę do picia alkoholu, która mimo swojego wspaniałego i oryginalnego wyglądu miała pewną wadę. Nie posiadała podstawy przystosowanej do odstawienia, tak więc dopóki zawartość nie została opróżniona, nie można było odłożyć szklanki.

Legendy głoszą, że Trybunał niemal ciągle chodził pijany. Michał Sędziwój wybitny polski alchemik, został poproszony przez króla o stworzenie wyjątkowego destylatu, który można było by pić nocą a pracować cały dzień i w ten oto sposób powstała Uluvka 🙂 Uluvka łączy w sobie dawne tradycje i współczesną nowoczesność. Jest to wódka która zdobyła ponad 72 międzynarodowe nagrody.